Graphic Designer (Marketing)

Job description

Dział marketingu w 11 bit studios poszukuje osoby na stanowisko Graphic Designer. Współtwórz materiały reklamowe i globalne kampanie promocyjne nowych gier twórców takich hitów jak This War of Mine czy Frostpunk! Praca odbywać się będzie w modelu hybrydowym (wymagana obecność minimum 3 dni w tygodniu na miejscu w biurze w Warszawie).

Twoje obowiązki:

  • Współtworzenie identyfikacji wizualnej naszych gier

  • Przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby sklepów internetowych

  • Tworzenie kreacji na potrzeby kampanii reklamowych

  • Przygotowywanie materiałów do druku (ulotki, okładki, plakaty)

  • Projektowanie stron internetowych/landing page’y

  • Przygotowywanie screenshotów z gier

  • Wspieranie innych członków zespołu swoim doświadczeniem i umiejętnościami

Job requirements

Wymagania:

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość pakietu Adobe z naciskiem na Photoshop’a, Illustrator’a i Indesign’a

  • Bycie aktywnym graczem

  • Angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym

  • Znajomość trendów estetycznych

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Duża samodzielność i proaktywność

  • Duża chęć do rozwoju i nauki nowych rzeczy

Duży plus za:

  • Znajomość programów Adobe Premiere Pro i/lub Adobe After Effects

  • Wykształcenie kierunkowe oraz odbyte kursy związane z edycją grafiki

  • Umiejętność robienia dobrych zdjęć oraz pracę w studio fotograficznym

  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w branży gier lub tech

Oferujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę lub Umowy B2B

  • elastyczne godziny pracy

  • budżet na szkolenia jakich potrzebujesz

  • atrakcyjny system premiowy: premie roczne, system motywacyjny (akcyjny)

  • pakiet benefitów: karta Multisport i prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich

  • wyjazdy na imprezy branżowe i integracyjne

  • pracę w systemie hybrydowym 3/2

  • pracę w nowoczesnym biurze ulokowanym 7 min pieszo od stacji Metro Dworzec Wileński i Warszawa Wschodnia.

11 Bit Studios is looking to hire a Graphic Designer (Marketing) at their Warsaw, Poland location. Job contains the tags Photoshop, Graphic Designer and Art.
Job discovered on 7/20/2022